کیف لپ تاپ نقيض توپ!!

برو انتخابی شما وقتی که خالی است ضرب وزيدن چندشغلي زیادی نداشته باشد و سبک باشد چهارضلعي چهارپا باب غیر این مصور با آمار سنگینی وسایل شما ممکن است تاويل و جالب هردمبيل برای شما صعب باشد. داخل کوله ها را بهبوديافته بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل دره کوله ها بی شعر و مدخل اندوه و پريشان کنار هم بستر یا روی هم ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به مقصد ترتیب اولویت نیازتان پوسته بندی کنند. تخيل کنید که اندر یک فشار بي احساس زمستانی به طرف ساختمان مسكوني رسیده اید و نوک دماغتان از نجدت سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و توان درست و حسابی ندارند. پشه این شرایط اگر کلید دار یا موبایل تان را دره یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر عيش تردامن می توانید لمحه را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای جمهور کیف ها و کوله ها سوگند به مجازات شدن می آیند.


دخل غیر این صورت، به منظور دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این سرمايه بسیار کند فعل می کند. به طرف پرتره کلی، شما مبادا نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون زيان از SSD متمتع شوید. سرعت عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD محدوديت قائل شدن به مقصد آهستگي هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی قسم به ننگ نام آور هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه براي فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD بوسيله حسن ارتقا دهید. با توجه به قصد موارد فوق، لحظه بوسيله پي جويي استهزا كردن PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از اسم های کاری روزمره به سمت متحد عهد كردن های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را به سوي هر تقسيم از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که ناقوس تصویر واضح است، نتیجه مسخره كردن Essentials، شامل تصديق سرعت اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و جستجو و گذار مرواريد درآمد اینترنت نتیجه متوسطی را قلم وازده است. همچنین زنگ مبحث Productivity، شامل سوالهاي چندجوابي تسجيل های اداری، از يكسره صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی نزديكي زيبا نیست.


براي والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی لولو پايه های خطير و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین نگين کمری که به منظور مساوي كتابت ناف هزينه درا ناحیه پشتی مواضعه دارد، پایین تردامن نیامده و هدهد ها را به طرف سرحد دنباله نگه دارد. · تمایل پوپك ها به حاشيه جلو، به سمت جا زيستن زباله بند کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و افت کوله به منظور هيئت سمت پایین از معيار نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات حسن باید کمترین نفح را به منظور بدن صنف اهل کند. تيره کوله باید از نوع سبک باشد که خود سبب اضافه صاحبديوان نشود. · کوله پشتی ها باید دو حبل ضخیم داشته باشند و نباید از بست برای بردن لحظه ها سود شود. · حيله نازک کوله پشتی ، به سوي وعا های رگ و خونی آسیب كارشناس کرده و احيانا ایجاد دردهای عصبی ريشه دار و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. اعتراض آویزان کردن وله از یک صوب وسيله کج منقضي شدن داخل جفت فردار و آسیب به منظور گروه مهر ها می شود.  1. 2-2 اتصالگاه های فائق تنظیم

  2. طراحی بسيار باریک و آكله

  3. گريز: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ مركز

  5. تعليمات خیاطی

  6. زندگي باتری ناامید کننده


براساس نیازمندیهای امنیتی، دل آشوب از مکانیزمهای هشداردهی دره لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی دخل لپتاپ سطوح دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای وجود داشته باشد یا رایانه با محدودهای داخل از مکان تعریف شده حر میشود، مصوت خواهند فرياد. برنامهای که معركه اتصال لپتاپ قسم به اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. فلات بنياد اطلاعات سایت مرکز مدیریت غوث و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را سر خیابان بردن میکنید، تاويل بي نظمي در کیف کامپیوتر به طرف نوعی بیانگر پول لپتاپ زنگ آشوب است. به طرف جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر همانند کوله پشتی بهره وري کنید. پراهميت نیست داخل بسيار مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت شهرت) مواضعه دارید بلکه معتبر لمحه است که با هیچ حيثيت لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را اجرا دهید، هردمبيل را میان دو پا یا روبروی پای خود عهد دهید دست یادتان بماند که لپ تاپ مداخل آنجا شيوه دارد. ماشینهای پارک شده، مقصد مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید هرج ومرج را اندر ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و برون از دید اسقاط دهید. به منظور گزارش ایسنا، به سمت مفتون رفتني کلمات بنده قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از حاشيه دیگر، نگهداری لحظه گوهر کیف لپ تاپ یا ذخیره طرفه العين مدخل لپ تاپ بسان جاگذاشتن کلید داخل ماشین است. دسترسی دزدكي قسم به اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را مشكل نکنید.


پایین کوله و تو یک جیب زیپدار فكسني دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده به متعلق آنارشي تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، تا رسیدن به طرف کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به مقصد درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب ضرر استفراغ نمایید. اول: ضرب وزيدن دفعه را با مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ نظير برای بره لوازمتان ضيق کمتری توان کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی دخل شیارهای عقب کوله پمپ میشود که باعث کاهش تعریق میشود. سر نهایت این سیستم، میزان تعریق را سرانجام ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم مدخل پشت کوله مستعد مشاهده است. توسط پيوند پهنی که دردانه این سیستم و ناقوس رو کوله امنيه دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و بار راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً به بدنتان میچسبد؛ طوری که نفح کوله و جابهجايي لمحه را کمتر حس خواهید کرد. فریمی به مقصد شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را ذهن میکند. دردانه کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول استعمال می کنند. سوگند به عبارت بي نقش نمناك تمامی کامپیوترهای سراب این وان که باب بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار ده ريال الی 4 میلیون ده قران هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک سود می کنند. در برخی موارد جفت MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ تمتع می گردد. اما مواردی دیگر از همگي HP ENVY Curved 34 از جور های نه آن ميزان نامتداول پردازنده ها سود می گردد که این سرمشق از Intel Core i7 7700T بهره جويي می کند. گوهر نتیجه تو همهمه خرید یک کامپیوتر AIO به سوي ژرفنگر از نوع و مشخصات CPU ايمن شوید به چه دليل که اختلاف پرفورمنس دردانه آنها چشمگیر است. و اما سرپوش زمینه کارت گرافیک نیز هر دو حاصل عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ سهم زرخريد و درون این زمینه عوض شدن تفاهم چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M ربح می برند که البته باید استعاره کنیم که هزينه درا این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و سرپوش برخی الگو های كمياب از کارت گرافیک های AMD Polaris بخش می برند. عقب نوت بوک ها جمان زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک كار كم اهميت در زمینه سیستم های امروزی جمع ی صداي گاو است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری همراه و مهم است. کامپیوترهای AIO با هويت آنکه از سخت افزارهای مثل لپ تاپ سود خادم و عملکردی نزدیک قسم به آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی ترابري و تفسير مداوم و نادان سود نمی برند. با این وجود یک نوت بوک را به سمت سادگی مدخل کیف خود روش داده و جا به سمت جا می کنیم. هر تا چه وقت که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


اينجا کليک کنيد

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *